Als uw Niro links onder/naast het stuur de 12V batt reset knop heeft, zie bijlage, dan zit er geen traditionele 12V lood accu in uw Niro. In plaats daarvan zit een kleine 12V Lithium accu onder de zitting van de achterbank, naast de HV (High Voltage) accu. Deze 12V Lithium accu is niet te gebruiken om een koelbox op aan te sluiten.
Wat wel kan, zowel bij een Niro met de 12V Lithium accu of de traditionele lood accu, is een verlengsnoer vanaf een van de twee 12V sigarettenaansteker aansluitingen midden voor uw hendel D-R-N-P. Deze 12V aansluitingen worden vooral gevoed door een omzetter die uit de hoogspanning uit de HV accu weer netjes 12V maakt. Er staat op die 12V aansluitingen hoeveel ze kunnen leveren, ik meen 180W in totaal samen. Dat zou ruim voldoende moeten zijn voor een koelbox.
Nadeel is dat er een los kabeltje gelegd moet worden van voor naar achter. Voordeel is dat dat goedkoop en makkelijk is en alleen tijdens de vakanties nodig is. Zorg er wel voor dat de kabel dik genoeg is om het verbruik van uw koelbox te kunnen transporteren. U wilt geen gloeidraad hebben van voor naar achteren