Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Anne Lorraine

Leden
  • Aantal Items

    24
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Alles dat geplaatst werd door Anne Lorraine

  1. Bij mij kwam de melding rond de 15.000 km en als het goed is bij 30.000km weer. Inmiddels vandaag de kleine beurt gehad met bijna 30.000 op teller.
  2. Ik moet de dealer even bellen voor mijn eerste onderhoudsbeurt (15.000km). ik heb ook die afwerkingsstrip aan de rechter achterzijde uitsteken, ik zal bij de beurt eens vragen of ze dit kunnen weghalen.
  3. Ik heb wel een USB stick ingeplugd met diverse mappen met muziek. Dit werkt gewoon en gewoon blijvend ingeplugged. Het is wel even zoeken in het menu hoe je door de mappen kan scrollen maar op zich werkt het wel.
  4. Ik las een bericht op facebook dat iemand de accu van het hybride systeem niet werkt en daardoor niet goed ondersteund wordt. Deze staat ook al enige tijd bij de garage maar blijkbaar weet men niet hoe dit opgelost moet worden bij de Kia dealers. Misschien is dit dezelfde issue? Even goed heel erg balen en je mag verwachten van een nieuwe auto dat zulke issues niet voorkomen.
  5. We weten allemaal dat je via deze knop kan switchen tussen de Airco/Multimedia stand. Maar wist je ook dat als je in het midden hiervan langdurig drukt , je kan aangeven naar welke stand hij automatisch terug gaat?
  6. Mooi hoor in het wit!
  7. Dat is een keuze denk ik... In mijn 2e auto Honda S2000 tank ik wel altijd 98, beter voor de motor. Ook omdat deze vaker voor langere tijden stil staat. Eerlijk gezegd tank ik met de Sportage gewoon 95, ik rij er dagelijks genoeg km mee en ik denk dat deze motoren 95 ook wel aan kunnen. Maar ik begrijp je wel.
  8. eindelijk! Mooi nieuws
  9. @Mave daar ben ik nog niet helemaal achter. Ik dacht dat ik het had uitgezet maar toch bleef het piepen. Ik heb er uiteindelijk niet meer naar gekeken maar zal in het weekend weer even testen.
  10. Je schrikt je wezenloos inderdaad ! Zelf had ik mijn knipperlicht niet goed aangezet, ik wil wisselen van rijstrook en omdat het knipperlicht niet goed was aangezet flipt ie het stuur gewoon terug, schrok me wezenloos ! Voortaan braaf goed het knipperlicht gebruiken
  11. Weet niet of het al genoemd is. De 'piepjes' die men buiten de auto hoort als jij de auto in zijn achteruit zet zijn blijkbaar aardig hard. Zo erg dat mijn collega's op de 3e verdieping met de ramen gesloten zeggen, "Oh Anne is er ook" Het volume in de auto valt wel mee maar buiten is het erg hard. Ik heb in de instellingen gekeken en daar stond het geluid al op "medium". Aangepast naar zacht, maar zelfs dan is het hard te horen. Misschien moet ik het ook maar gewoon uitzetten voordat de KIA naar vrachtwagen klinkt. Al begrijp ik het natuurlijk ook wel, zeker in EV Modus hoor je de auto natuurlijk ook niet...
  12. Het duurde even, maar hier ook de foto's van mijn nieuwe GT-Line! En ook maar even getest met de boot erachter.
  13. Dank allemaal voor jullie reacties, rijdt inderdaad echt super! Ik zal dit weekend foto's maken!
  14. Wat spannend!
  15. Mijn KIA (GT-Line) is vandaag gearriveerd! Na het geboortekaartje kreeg ik gisteren ook nog een persoonlijke videoboodschap dat de auto gepoetst klaar was en de volgende dag geleverd zou worden. Prachtige wagen! Ik heb uiteindelijk het geluk gehad maar 2,5 maand te hoeven wachten na bestelling. (eind maart). Ik wens iedereen ook een snelle levering toe en veel rijplezier allen!
  16. Mooi dat ze nu toch spoedig komen voor de meesten!!
  17. Wat fijn dat je KIA nu ook onverwachts eerder komt! Nu kon je ook gerichter "Aftellen" !
  18. wij duimen voor je!
  19. De Kia Sportage 1.6 T-GDi Hybrid GT-Line AT6 5D 169kW Black Pearl Metallic incl afneembare trekhaak Bedankt allemaal! Ik hpop dat de rest die nog wacht ook snel zijn auto in ontvangst mag nemen.
  20. Vanochtend gebeld door de dealer! Nadat ik het geboortekaartje had ontvangen, werd ik blij verrast met de mededeling dat de Sportage gearriveerd is en ik een afspraak kon maken voor aflevering! Kenteken en trekhaak worden nog gemonteerd en vanaf week 24 is de aflevering. Een hele verrassing nadat ze eerst oktober hadden opgegeven als leverdatum. BLIJ!
  21. Mooie kleur hoor de Pental Metal! Geniet er van!
  22. Ai dat zou echt jammer zijn he! Ik verwachtte stiekem ook (door het "geboortekaartje") dat levering sneller zou plaatsvinden. Een collega zei namelijk dat als ze klaar zijn in de fabriek, de levering naar Nederland ca 4 weken duurt. Dan zou je toch denken dat het niet ngo maanden extra hoeft te duren. We kunnen alleen maar afwachten, hopelijk komt de Sportage toch sneller dat je dealer aangeeft.
  23. Onverwachts kaartje van de lease maatschappij ontvangen! Eind maart besteld en zou volgens planning eind oktober/begin november geleverd worden. Ben toch wel benieuwd of dat toch eerder gaat worden nu de auto geproduceerd is! (1.6 T-GDi Hybrid GT-Line Black Pearl Metallic)
  24. Goedendag! Ik heb 31 maart ook de nieuwe Sportage besteld via de leasemaatschappij. De plaatselijke dealer liet mij weten dat er al een "Badge" onderweg was en dat zij in juni zouden kunnen leveren! Helaas heeft de leasemaatschappij voor hun eigen dealer gekozen en werd mij vorige week verteld dat de Sportage pas 31 oktober wordt verwacht. We hebben wat om naar uit te kijken
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...