Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

stoelverwarming


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik zag in de accessoires lijst van Kia het volgende:

Prijs

€ 1.170,00 Half leer

€ 1.575,00 Vol leer

€ 309,00 Stoelverwarming in combinatie met lederen bekleding

Onderdeelnummer

ZK116990500

ZK11699VOLEDER

ZK600STVERWCPL

Kan de stoelverwarming ook niet gewoon worden ingebouwd icm de stoffen bekleding?

Weet iemand hier iets van toevallig?

Gr!

Geplaatst

Das een goeie heb ee verwarmings set in besteling staan

Als dit binnen is ga ik een poging wagen en als dat lukt dan zal het bij de picanto ook moeten lukken

Dus word vervolgt

Geplaatst

@ xtra40: Een origineel setje van de dealer? Of via ebay?

@ bigmac: Is niet duur, zo'n Waeco setje bij Conrad. Maar ik wil het liefst een origineel setje, ook omdat de bedieningknopjes dan (neem ik aan) op de originele plek in de auto gemonteerd worden.

Geplaatst

mijn setje komt van ebay eb wel de orginele knoppen gekocht ga kijken of ik het daar op kan aan sluiten

achter af de orginele is geen optie dat is niet te betalen

426514_153387168151486_2048348265_n.jpg

geen iedee waar hij bij de picanto komt

Gast Wilcovdongen
Geplaatst

Jammer dat deze alleen voor de automaat is en niet voor de handbak.

Gast Wilcovdongen
Geplaatst

Ik ga dit jaar voor lederen bekleding met stoelverwarming. Dus als ik dat laat doen en dit meegeef zouden ze die daar op kunnen aansluiten denk je?

Geplaatst

nee dat denk ik niet of ze moeten de orgineelen gebruiken maar dat zal ongetwijfeld wel niet

waarschijnlijk krijg je die met het extra ronde schakelaartje

ik weet ook nog niet hoe ik deze ga aansluiten heb wel een schema er van dus hoop dat ik er zelf uitkom

wil het er werkend in hebben voordat er ook bij mij leer word in gezet

Gast Wilcovdongen
Geplaatst

Er staat ook dat die voor de rio vanaf 2012 is en ik heb die van 2011. Zal daar nog verschil in zitten denk je?

Geplaatst

ook al is jou ro uit 2011 het is model 2012 dus dat moet geen probleem zijn die van me broer is ook uit 2011 maar de verschillen zitten steeds in hele kleine dingen

net als dat ik een rio heb uit 2012 en zie dat er al weer kleine verschillen zijn met het 2013 model maar dat soort grote dingen veranderen ze meestal niet

Geplaatst

Hoi allen,

wel ik heb nu een DEFA motorverwarmer+interieur verwarmer + acculader in mijn Pica geinstalleerd en die kost zeker niet meer echter doet ook de motor voorverwarmen (mijn ISG doet het dus ook als het vriest gezien de motor al warm is en de accu altijd vol). Binnen is het altijd heerlijk warm (ook de stoelen dus) en tevens hoef je nooit te krabben! Het enige wat je wel nodig hebt is een 220V stopcontact in de buurt.

gr en fijne avond

Tarkan

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...