Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo

Ik heb bij mijn auto de glaasjes kapot van de nummerplaatverlichting. Nu is mijn vraag zijn deze los te bestellen of word het zo dat je de hele unit moet vervangen.

Heb al een partnummer (925103B500 )gevonden maar die moeten uit Amerika komen ( en die verzenden niet naar Europa) of uit Rusland maar dat weet ik ook niet.

Iemand hie ervaring mee ?

 

Groetjes Corjan

 

Geplaatst

Dit heb ik toevallig vandaag laten vervangen bij de dealer omdat bij mijn auto ook 1 van de 2 glaasjes was gebroken.
Helaas vervangen ze niet alleen het glaasje en moet de hele "unit" vervangen worden, daarbovenop doen ze dit alleen per set, dus vervangen ze direct beide units.
Dit kost 114,- euro, en i.v.m. de APK keuring heb ik het maar laten vervangen, maar als ik dit van te voren wist had ik dit zelf gedaan want ik vind dit echt belachelijk duur voor zoiets kleins.

  • 1 maand later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...