Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo mensen,

Helaas heb ik een ongeval gehad waardoor mijn vertrouwde vw polo 6r 2011 diesel total loss is.
Aan deze auto had ik een hoop gedaan om hem luxe te maken, zoals xenon, led verlichting, stuur met knoppen,instrumentencluster, regen en lichtsensor etc etc.


Ben al een oude man van 39 jaar met een vrouw en een zoon en om velgen enzo heb ik nooit niks gegeven het is mij altijd om de luxe gegaan.
Wij zijn afkomstig uit oss en na lang speurwerk ben ik tot de conclusie gekomen dat ik een kia rio diesel aan ga schaffen, maar dan wel een met opties zodat ik deze zelf niet hoef in te bouwen en weet ook nog niet of dat überhaupt kan met kia.

Dus ik ga mij eens inlezen en de zoekfunctie gebruiken maar heb alvast 1 vraagt, wat is de beste diagnose apparatuur waarbij je ook de bcm kunt aanpassen.
Op de polo gebruikte ik vcdd en had ik bv dat de achterverlichting altijd brande, dus ook overdag en aangezien ik de achterlampen van de kia erg mooi vind vroeg ik mij af of dat ook mogelijk is bij een kia.

Alvast bedankt 

 

Groetjes martijn

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...