Jump to content
Onderdelenshop24.com

Recommended Posts

Posted

Goede avond,

 

Vorig jaar een andere kabel in mijn auto laten bouwen door de KIA Dealer hier zodat ze automatisch open en dichtgaan bij het openen/sluiten van de auto. Helaas bleek dit iets anders te zijn, de buitenspiegels gaan open als de motor start en dicht als de auto op slot gaat.

Normaal gesproken helemaal oké maar nu met deze kou niet handig! Mij was verteld dat ik ze in de winter gewoon open kon zetten maar in de praktijk lukt dit niet.

Heeft iemand dit "probleem" ook en/of heeft de oplossing voor dit probleem?

Posted

Maar je spiegels moeten wel enorm vast gevroren zijn willen ze niet meer open of dicht klappen en mocht dit het geval zijn zijn de spiegels er voor beveiligd dus laat je niet bang maken 

verder is dit met het orginele setje vaak zo dat je dit niet meer kan regelen met de orginele spiegel knop 

helaas word deze zet niet altijd juist aangesloten 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...