Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Sinds kort ben ik in het bezit van een Kia Rio 3 Plus Pack uit 2012.
De auto is oorspronkelijk niet uitgerust met Bluetooth-functionaliteit op de radio en ook niet met cruisecontrol. De cruisecontrol heb ik inmiddels werkend gekregen door een stuur te monteren van de sloop, voorzien van de juiste knoppen, inclusief de telefoonknoppen.

Omdat ik ook een JVC 560BT-radio heb ingebouwd, had ik de hoop dat de telefoonknoppen op het stuur ook zouden functioneren. Helaas is dat niet het geval. Alle andere stuurbedieningselementen voor de radio werken prima, behalve de knoppen voor telefoonbediening.

Mijn vraag: zou het kunnen dat de bedrading voor deze functie simpelweg niet aanwezig is in mijn auto? Of is het wellicht nodig om een ander stuurlint (ook wel wikkelveer genoemd) te installeren dat wél ondersteuning biedt voor telefoonbediening?

Heeft iemand hier ervaring mee of een idee hoe dit op te lossen is?
 

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...