Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst (aangepast)

Het aantal laadpalen groeit hard, alleen is de service niet overal hetzelfde. Ik werd dit weekend uitgenodigd om mee te doen met een enquête om inzicht te krijgen in de gebruiksvriendelijkheid bij publieke laadpalen. De resultaten worden gebruikt om verbeteringen te initiëren, zodat wij als elektrische rijder met toenemend gemak en plezier kunnen laden. Lijkt me nuttig als hier veel KIA rijders aan deelnemen! Hierbij de link: https://t.co/8yiP0D9YOB?amp=1

aangepast door jc.verschuren
De link naar het onderzoek werkte nog niet
  • Like 1
Geplaatst

Ik moet een beetje grimlachen om dit soort berichten. Ik woon zelf in Spanje en de publieke laadinfrastructuur is hier, ehm, hoe zal ik dat zeggen... nogal onderontwikkeld. Ik ben behoorlijk jaloers op de Nederlandse situatie. Maar het is net niet voldoende reden om terug te keren.

  • Like 1
Geplaatst

Haha, mooi om te lezen. Spanje zal op den duur ook wel volgen. Wat vinden jullie bij NL laadpalen de belangrijkste factoren? Ik zou vooraf wel graag weten wat de gemiddelde laadsnelheid is. Nu staan er vaak 22kW palen, maar dat wordt in de praktijk nooit gehaald. Wat is nog meer belangrijk? https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdpPOHvn1OFiBuX04xLHtodf2XFspT9_cgw_MJBCElipPNGCA/viewform

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...