Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ik ben bezig met een universele cruise control in te bouwen in mijn Carens type 2 uit 2007. Het betreft de waeco magicspeed ms50. Dit is een cruise control die een vacuum gebruikt en is aangesloten op de gaskabel. Om het werkzaam te maken moet ik deze aansluiten de pulsekabel, ik denk deze gevonden te hebben maar ik kan er niet bij, zijn er meer plaatsen waar ik de pulsekabel kan bereiken? Bij voorbaat bedankt.

vriendelijke groet,

Charles

Posted
Op 4-3-2020 om 19:46, Murcielaygo zei:

Heeft de Carens geen snelheidspuls achter de radio?

Meneer Murcielaygo nog bedankt voor U bericht heel laas:no: gaat het niet met mijn cruise  maar heel bedankt dat U mee gebacht heeft vriedlijke groeten Charles M

Posted

Hoe bedoel je dat dat niet gaat met je cruisecontrol?

Ik heb meerdere MS50's ingebouwd en zelfs bedieningen aangepast en zelf gemaakt.
Ik heb altijd de snelheidspuls van de auto kunnen gebruiken.

Maar als er echt geen puls is is het met de meegeleverde sensor en magneten ook goed te doen, het is alleen meer werk en nauwkeuriger werken.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...