Ga naar inhoud

Edson

Leden
  • Aantal Items

    1
  • Registratie Datum

  • Laatst Bezocht

Over Edson

  • Verjaardag 14-09-1970

Algemeen

  • Geslacht
    Man
  • Over jezelf
    Auto liefhebber
  • Woonplaats
    Amsterdam
  • Hobby's
    Fitness,auto’s,wandelen in het park,klussen
  • Werk
    Service monteur woningbouw
  • Auto
    Kia Sportage Gt-Plusline Hev 230 pk 2022

Recente Bezoekers van dit Profiel

35 profiel weergaven

Edson's Prestaties

Newbie

Newbie (1/14)

  • Conversation Starter
  • First Post

Recente Badges

0

Reputatie

  1. Beste,aangenaam kennis te maken Edson is de naam.Door het lezen van vragen en antwoorden zag ik dat ik jou wel kan vragen,vanwege mijn aankomende Kia Sportage Gt plusline ,waar en bij wie  ik het beste een subwoofer kan laten plaatsen.Doet de dealer dat ook?Mijne aangeschaft bij Kooijman Utrecht .Hopelijk kan ik zodra als mogelijk ik een vraag heb ik jou kan/zou mogen vragen?

  2. Aangenaam kennis te maken beste Kia leden,Ook ik ben (bijna) in het bezit van een Kia Sportage 5 Gt-Plusline uit 2022.Zal ff wennen zijn om alles uit te vinden hoe het werkt.Hopelijk kan ik veel van jullie leden opdoen waaronder ook of het nodig is iets aan diefstal te doen ter voorkoming van.Wat ik ook graag ter informatie zou willen is waar,bij wie en hoe ik mijn deuren kan isoleren om er een beter geluid uit de Harman Kardon installatie te halen.Heb al mijn Dongle aangeschaft ivm draadloos gebruik willen maken van Apple CarPlay.Zijn er nog andere dingen waar ik als nieuwe eigenaar op moet letten bij mijn eerste kilometers?

  3. Hi Aangenaam,Ik heb over 2 weken(21-9-26) mijn Sportage uit 2022 Gt plusline en heb er veel over gelezen dat het geluid van HK tegenvalt.Ik als audio liefhebber met een goed geluid zou willen weten met welk materiaal jij het hebt gedaan.en heb jij een tip bij wie ik dit (goed en professioneel)kan laten doen.
×
×
  • Nieuwe Aanmaken...