Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

2 maand geleden kreeg ik mijn Plugin geleverd. Ik ken hem nog steeds onvoldoende waardoor ik hem "eigenzinnig" vind, ik bedoel dat zijn door software bepaald gedrag is soms moeilijk te volgen is.

Hiervoor heb ik 2 duitse, 2 russische, 4 amerikaanse en 3 italiaanse eigen auto's gehad. Sinds 1982 rij ik met automaat. De Niro is de 2de met DCT.

Na 2110 Km voor het eerst (na initiële  fill-up) getankt:  34.1 L en in totaal 240 Kwh geladen. ongeveer 570 Km op benzine, meestal autostrade, aan 6,0 L/100Km en 1540 Km op accu aan 15,6 Kwh/100Km.

Ik heb voor PHEV gekozen om de luxe van elektrisch rijden te hebben 350 dagen per jaar en de andere dagen geen vervangwagen te moeten zoeken. Ik weet dat ik de meerprijs er niet zal uithalen, maar dat extra comfort is bij Niro nog te betalen.

Ik heb voor Niro gekozen omdat in dit formaat (mijn vorige was MB B180) enkel kandidaten waren die een PHEV aanboden met meer dan 200 PK en die dus niet op zuinigheid ontwikkeld waren.

Ik woon in Antwerpen-Ekeren en ben 75 jaar.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...