Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ha,

 

Van mijn Sportage 2005 hangt het slangetje naar de ruitensproeiers voor los, bij het scharnier van de motorkap rechts. Het andere eind kan ik niet vinden. Iemand enig idee hoe die slang verder zou moeten lopen?

Ik gok zelf richting spatbord, dan moet ik vast het binnenschild in het spatbord verwijderen.

Maar misschien ook wel richting dat plastic scherm onder de ruit (parafaan of zoiets?).

Alvast dank voor jullie antwoord/advies!

Groet, Marcel

Geplaatst

reservior zit in de rechterwielkuip, de slangetjes lopen daar ook via. Als je via de bovenkant net naast het scharnier niet het andere stukje slang ziet zal die toch het plasic in de wielkuip eruit moeten halen. Op de hoek van het scharnier zit dacht ik wel een plasic koppelstukje die 2 stuken slang met elkaar verbind, mogelijk is die gebroken (en zit er nog 1 stuk in de slang die je wel ziet)

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...