Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo

Na onze aanhanger gebruikt te hebben bij onze C eed PHEV van 2020 GT line doet onze automatische achterklep het niet meer, ook krijg ik de achterklep niet meer open als de auto afgesloten is.

normaal als je erachter staat piept hij 5 keer en gaat de achterklep open.

Weet iemand toevallig wat dit probleem kan zijn ?

dank je wel 

 

Randy

 

Geplaatst

Een reset door de accu even (minuutje of twee) af te koppelen zou dit voor nu kunnen oplossen.

Is er wellicht een bepaalde procedure bij het aan/afkoppelen nodig: alleen bij contact uit bijvoorbeeld, en kan het daar misgegaan zijn?

Het blokkeren van de achterklep wordt aangestuurd door een controle van de stroomvoorziening van de aanhanger/fietsendrager, zijn alle zekeringen nog goed?

De zekeringen meten/testen, niet alleen kijken, soms lijken ze goed, en zijn toch doorgebrand.

  • 4 weken later...
Geplaatst (aangepast)

dit doet mijn proceed uit 2020 ook. werkte eerst zonder problemen en opeens deed de klep het niet meer als ik kwam aanlopen (de 5 piepjes). tevens kan ik de klep met de knop op de sleutel niet openen zolang de auto op slot staat.

recent bij dealer geweest (Wassink Arnhem) en die moest er een nieuwe antenne voor bestellen. schijnbaar zit er in de bumper een specifieke antenne voor de automatische achterklep en die zou dan defect zijn. begin november staat de reparatie gepland.

Edit: ik heb ook een 13 polige trekhaak en gebruik die regelmatig (icm verloop 13-7 polig). wellicht dat daar een verband tussen zit.

aangepast door Bob van der lelie
  • Like 1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...