Ga naar inhoud
Onderdelenshop24.com

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Sinds een week heb ik een Kia Niro Hybrid van een jaar oud en heb me vandaag aangemeld bij de Kiaclub Nederland. Nu heb ik een probleem met mijn navigatie dat ik geen verkeersinfo krijg. Wel heb ik de UVO diensten geactiveerd, maar wil ik mijn hotspot aanmelden op mijn navigatiesysteem dan zegt hij als ik wifi selecteer: DE UVO-diensten zijn geactiveerd. De Wi-Fi functies zullen niet meer beschikbaar zijn. Wat doe ik fout en moet ik nog doen? zie ook melden bij bestandje

IMG_20210111_124021.jpg

Geplaatst

Mijn nieuwe Niro PHEV kent geen wifi hotspot. Waarschijnlijk heeft Kia deze functie verwijderd uit UVO van oudere modellen.

Geplaatst

Staat er rechtsboven op je scherm Live of Tmc? UVO connect werkt wel, maar Kia Live niet en via dat systeem werkt live verkeersinfo. Even met een paperclip de resetbutton indrukken en het werkt weer. Alle instellingen blijven behouden. Ik moet dit tegenwoordig voor iedere rit doen.

Geplaatst

Kan geen livi of tmc zien rechtsboven bij scherm, wel reset toets ingedrukt en het lijkt te werken. maar nog weinig files gisterenavond laat. dus kijk vandaag even

 

  • Like 1
Geplaatst

Zou toch niet mogen om dit elke dag te doen.
Ik heb nog nooit hoeven te resetten gelukkig.
Altijd binnen 1 min verbinding.

Ik heb welmde update niet laten uitvoeren na alle klachten dus ik heb nog de oude indeling met 3 schermen (wide screen)

Zijn me teveel klachten met laatste update.

Geplaatst

@gjklasens, goed idee om de update over te slaan. Zou ik ook willen maar ik krijg deze of volgende week eindelijk mijn nieuwe displayunit (dan "maar" 6 maanden met een defecte unit rondgereden) die af fabriek al de laatste firmware bevat.

Elke dag resetten? Dan garantie claimen!

  • Like 1
  • 9 maanden later...
Geplaatst
Op 11-1-2021 om 22:49, Danny_57 zei:

Staat er rechtsboven op je scherm Live of Tmc? UVO connect werkt wel, maar Kia Live niet en via dat systeem werkt live verkeersinfo. Even met een paperclip de resetbutton indrukken en het werkt weer. Alle instellingen blijven behouden. Ik moet dit tegenwoordig voor iedere rit doen.

Danny,

Moet je dit nog steeds bij iedere rit doen, of is het anders opgelost?

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...